Sposoby płatności i dostawy
 1. Za produkty zakupione w Sklepie możecie Państwo dokonać płatności w następujący sposób:
  1. wpłata elektroniczna poprzez system szybkich płatności Przelewy24 oraz płatności Shoplo;
  2. przelewem bankowym na konto wskazane w potwierdzeniu zamówienia.
 2. Kiedy wyślemy zamówienie i jak je dostarczymy?
  1. Czas realizacji zamówienia jest to czas liczony od momentu dokonania przez Państwa płatności za zamówione produkty aż do ich wysłania lub ich dostarczenia do punktu odbioru. Postaramy się zrealizować Państwa zamówienie niezwłocznie po otrzymaniu zapłaty, to jest od 2 do 4 dni roboczych w przypadku produktów dostępnych w magazynie. Jeżeli termin realizacji zamówienia będzie dłuższy ze względu na chwilową niedostępność produktu w magazynie – poinformujemy o tym Państwa i wspólnie ustalimy czas realizacji zamówienia nie dłuższy niż 30 dni. Jeżeli ten termin okaże się dla Państwa za długi, będziecie mogli Państwo zrezygnować z zamówienia, a my zwrócimy pieniądze za zamówione produkty zgodnie z §1 ust. 18. W przypadku produktów cyfrowych e-booków lub audiobooków będą one udostępnione Państwu niezwłocznie po otrzymaniu zapłaty.
  2. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu Produktów spowodowane podaniem przez Państwa błędnego adresu dostawy.
  3. Za wysyłkę zamówionych przez Państwa produktów pobieramy opłatę.
  4. Sklep realizuje dostawy na terenie Polski. Zamówione produkty dostarczamy w sposób wskazany przez Państwa w chwili składania zamówienia spośród dostępnych wariantów: firmy kurierskiej DHL lub też kurierów i paczkomatów InPost.
  5. Koszt przesyłki doliczany jest do kwoty zamówienia przy składaniu przez Państwa zamówienia. Opłata za zamówienie uzależniona jest od wagi i rozmiarów przesyłki oraz cenników przewoźników.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl